Pendanty

Tak jak już pisaliśmy pojęcie tzw. orgonu stworzył Wilhelm Reich, austriacki psychiatra, lekarz i psychoanalityk w 1940 r. Orgon to nic innego niż prana, ulotna energia życiowa opisywana przez ajurwedę lub chi w medycynie chińskiej. Reich odkrył, że układanie warstwami organicznych i nieorganicznych, metalicznych materiałów powoduje kumulację wspomnianej energii życiowej. Dokładnie na tej zasadzie działają tzw. orgonity, czyli połączenie żywicy organicznej i dużej liczby małych cząsteczek metalu i kryształów. Orgonity nie tylko posiadają zdolność transformowania niskich, szkodliwych wibracji takich jak promieniowanie elektromagnetyczne (innymi słowy „elektrosmog”). W zależności od użytych materiałów oraz rozmiaru ogronity mogą oddziaływać na szklankę wody, sypialnię lub nawet większe obszary. Wykorzystując technikę orgonitu Maciek tworzy swoją biżuterię wibracyjną. Wisiorki orgonitowe (tzw. pendanty) podnoszą naszą wibrację dostosowując ją do tej obecnej w naturze. Dzięki temu na zasadzie prawa rezonansu pomagają niwelować wpływ promieniowania elektromagnetycznego… Na dodatek pięknie wyglądają!
Uwaga! Orgonity w odróżnieniu od samych kamieni szlachetnych oraz minerałów nie wymagają oczyszczania (w wodzie z solą) oraz ładowania energetycznego za pomocą np. Promieni słonecznych.

Z czego powstaje nasza biżuteria wibracyjna?

Skład (a zatem również cena) poszczególnych wisiorków wibracyjnych różni się, mają również inny kształt. Wszystkie składają się z żywicy, metalowych wiórków (stalowych i/lub miedzianych i/lub mosiężnych) i/lub proszków metali (np. miedzi, żelaza, mosiądzu lub aluminium), kryształów, minerałów, płatków złota czy srebra. W większości wisiorów wibracyjnych zatopiony jest drut (najczęściej w trakcie spirali) miedziany, srebrny lub mosiężny, która ukierunkowuje przepływ energii. Zupełnie autorskim pomysłem Maćka jest wykonywanie pendantów z tzw. Gansami, czyli zgazyfikowanymi pierwiastkami, które podnoszą naszą wibrację, działają na pole emocjonalne i pomagają przywrócić równowagę. Działanie Gansu Maciek wzmacnia dodatkowo swoimi esencjami kwiatowymi! Aby dowiedzieć się więcej przejdź do zakładki BIŻUTERIA WIBRACYJNA.

Cena wisiorków wibracyjnych jest związana m.in. z użytymi do ich wykonania kamieniami, minerałami, metalami, ale również ich mocą oraz czasem, który Maciek angażuje, aby je opracować. Poniżej możesz zobaczyć dostępne pendanty, ich skład oraz krótki opis działania. Każdemu pendantowi nadaliśmy unikatową nazwę - afirmację, która jednocześnie wzmacnia na warstwie mentalnej jego działanie.

Przedmiotem sprzedaży jest sam pendant. Do każdego pendantu dodajemy rzemyk (nie jest on przedmiotem sprzedaży). Można go oczywiście we własnym zakresie zamienić na np. srebrny lub złoty łańcuszek.